Hakkımızda

2019 yılında SebliShoes ilk parekende mağazasını Kuşadasın'da yerli ve yabancı müşterilerinin beğenisine sunan bir Türk markasıdır. SebliShoes, Kaliteli,şık, rahat ve ulaşalabilir fiyatlarıyla kadınların vazgeçilmezi haline gelen bir marka olmayı başarmıştır.  

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan SebliShoes, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusundan kendi tasarımlarını iş ortaklari ile birlikte üretmeye ve online mağzası üzerinden Türkiye'nin ve Dunya'nın dört bir yanındaki müşterileriyle buluşturmaya başlamıştır.

SebliShoes, koleksiyonlarında sezonun her an yenilenen olmazsa olmaz ürün gruplarını, ayakkabı modasının en trend ürünleri, zarif gece ayakkabıları ve günlük kullanıma yönelik modern alternatifleri barındırıyor. 

Güvenli Alışveriş
seblishoes.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün seblishoes.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ve kaliye kontrolü yapan özel operasyon ekbiyle test edilmektedir.

En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan seblishoes.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR